Home INFO Не издржа и повторно се разголе, Ким Кардашијан како секси каубојка (фото)

Не издржа и повторно се разголе, Ким Кардашијан како секси каубојка (фото)

реклама:G Natural

Отако ја започна врската со Кание познатата старлета и ријалити ѕвезда Ким Кардажијан тотално го промени стилот на облекување, од куси и тесни здолништа со широки тренерки и дуксеви.

Но очигледно од ова и дошло преку глава па старлетата решила дека треба повторно да се „ракомоти“.

View this post on Instagram

All dressed up with nowhere to go

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

39-годишната ријалити ѕвезда позираше во долна облека со боја на кожа и штикли, а претходно излезе од дома полуоблечена за да позира пред автомобилот.

Изгледа Ким му „откажа послушност“, а можеби за тоа се заслужни гласините дека во бракот не им цветаат рози во последниов период.

Ниту Кајли Џенер не остана мирна во карантинот, па ги почести фановите со провокативни пози и заводнички поглед, облечена во бело боди без градник.

Сестрите Кардашијан-Џенер очигледно не можат долго да издржат без да се разголат пред фановите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------