Home INFO Турски актер „одлепил“ на Јелена Кареуша, вереницата веднаш го напуштила

Турски актер „одлепил“ на Јелена Кареуша, вереницата веднаш го напуштила

реклама:G Natural

Нов скандал поврзан со Јелена Карлеуша, овој пат ки крива ни должна предизвика раскин на љубовната врска на турскиот актер Акин Акинозу и неговата вереница.

Како што пишуваат медиумите актерот тотално „одлепил“ по пејачката па постојано го посетувал нејзиниот Инстаграм профил. Кога за тоа дознала неговата вереница Сандра веднаш си ги спакувала работите и го напуштила.

Актерот ја имал сретнато Карлеуша и во живо на натпреварите кога нејзиниот сопруг Душко играше за клуб во Турција, а ја познавал и од телевизиските преноси кога таа настапувала пред некои од натпреварите таму.

За сега Карлеуша не се изјаснила околу ова, но познавајки ја сигурно нема да преќути.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------