Home INFO “Не можам веќе да се борам”: Јелена Карлеуша за разводот и за...

“Не можам веќе да се борам”: Јелена Карлеуша за разводот и за Душко

реклама:G Natural

Поп дивата Јелена Карлеуша гостуваше во тв емисија каде фокусот на разговорот беше модата.

Освен на оваа тема, пејачката и водителот поразговараа и за почетоците на нејзината кариера, за љубовта.

Во еден момент на видео-бимот се најде слика на која Карлешуа позира со сопругот Душко, за кого во медиумите се појави приказната дека се разведени.

На прашањето од водителот, кој ти е овој господин, Јелена одговори:

“Е па ова е едно големо прашање. Можеби ќе ја тргне капата на следната фотографија. ТОа е Душко. Убав е и сеуште ми е сопруг. Медиумите велат дека веќе сме се развеле, дури ни го поделија и имотот и децата. Но не можам веќе да се борам, залудно е”

Целото интервју погледнете го во видеото подолу.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------