Home INFO Не можеш да украдеш некој како да е автомобил: Лејди Гага виновна...

Не можеш да украдеш некој како да е автомобил: Лејди Гага виновна за разводот на Бредли Купер

реклама:Лето во Банско

Главна тема на друштвените мрежи е наводната врска помеѓу Лејди Гага и актерот Бредли Купер.

Штом започнаа гласините дека двојката е заљубена и веќе живее заедно, Гага стана мета на лути фанови кои ја обвинуваат за разводот на Бредли со неговата поранешна сошруга, топ моделот Ирина Шаек.

“Можеш да си прекрасна надворешно, но внатре си грозна! Не можеш туку така да украдеш некој, како да е автомобил!” се само некои од коментарите кои пејачката секојдневно ги добива на Инстаграм!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------