Home INFO Не станува збор за афера: Еве зошто Аркан ја истрижа Цеца

Не станува збор за афера: Еве зошто Аркан ја истрижа Цеца

реклама:Велигден со Стаф

Познатата пејачка постојано е на мета на балканските медиуми.

Во српските медиуми се појави наводно вистинската причина зошто Аркан ја истрижал Цеца Ражњатовиќ.

Спред изјави на очевидци, причината за тоа не била наводна афера на пејачката, како што се шпекулираше досега, туку Аркан ја фатил Цеца заедно со друга пејачка со која се дружеле како конзумираат дрога.
Поради ова, сега покојниот Аркан во напад на бес решил да ја казни Светлана на овој начин, се со цел да ја затвори дома одреден период.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------