Home INFO Не успеа да се контролира: Лепа Брена му се дереше на фан...

Не успеа да се контролира: Лепа Брена му се дереше на фан / ВИДЕО

реклама:G Natural

Попуарноста им годи на пејачите, но понекогаш дури и најпознатите не успеваат да се контролираат и избувнуваат, па дури и на сцена.

Судејќи споед клипот кој се појави на YouTube, ова и се случило и на познатата Лепа Брена.

Фолк пејачката збеснала на еден од нејзините настапи, кога фан со телефонот се обидувал да и покаже која песна сака да ја отпее.

Откако ја отпеала песната, Брена изнервирано му се обратила:

„Не гледам, не гледам. Го држиш телефонот два часа, како да видам од два метри што пишува на твојот телефон?! А десетмина држат телефон, како мислиш дека тоа е изводливо?! Ајде објасни ми! Па не работиме ние желби, честитки и пораки“, рекла таа бесно.

Не е познато кога овој видео запис настанал, но истиот набрзо е отстранет од YouTube, но набрзо се појави ново.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------