Home INFO Три години подоцна, Северина ја ископира Цеца! Кое видео повеќе ви се...

Три години подоцна, Северина ја ископира Цеца! Кое видео повеќе ви се допаѓа?

реклама:G Natural

Северина ја промовираше новата песна ”Popila” а спотот за истата се појави и на Јутјуб каналот.

Со оглед на досегашните прегледи и коментари, очигледно е дека песната им се допаднала на нејзините фанови, но сепак многумина овој видео запис ги потсети на спотот за песната “Trepni” , која Цеца Ражњатовиќ ја објави во 201 година.

Автор на двете видеа е Љуба Стојановиќ, кој соработува со бројни српски но и светски ѕвезди, па можеби и оттаму доаѓа сличноста на овие две видеа.

Погледнете и сами заклучете дали станува збор за копирање или пак само препознатливиот стил на Љуба.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------