Home INFO Некст Тајм имаат нов хит, слушнете го (видео)

Некст Тајм имаат нов хит, слушнете го (видео)

реклама:G Natural

Момците од дуото Некст Тајм пријатно ги изненадија своите фановите.

Тие ја преработија познатата песна на Владо Јаневски „Што и да е ќе помине“.

Слушнете како звучи тоа од браќата од Некст Тајм!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------