Home INFO Нема да ја препознаете: Дара Бубамара како Ким Кардашијан! (ФОТО)

Нема да ја препознаете: Дара Бубамара како Ким Кардашијан! (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Пејачката на Инстаграм го промовираше својот нов стил.

Дара Бубамара изгледа непрепознатливо.

Видно ослабната, во склад со модниот тренд кој го диктираат сестрите Кардашијанс, Дара успеа да ги разбранува социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------