Home INFO Нема мир: Таткото на Меган Маркл започнува нов бизнис кој ќе изненади...

Нема мир: Таткото на Меган Маркл започнува нов бизнис кој ќе изненади многумина!

реклама:G Natural

Томас Маркл, таткото на војвотката Меган Маркл на секој можен начин се обидува да заработи на нејзината слава.

Тој и Меган биле многу блиски во нејзиното детство, но по скандалите со кои ја посрамоти својата ќерка, веќе со месеци не комуницираат.

Томас и Саманта, полусестрата на Меган не бираат начин и средства да дојдат до екстра пари користејќи ја Меган а наводно кралскиот двор веќе подолго време се обидува да ги замолкне.

Таткото на Меган е пензиониран филмски светло мајстор, а сега започнува нов бизнис.

Нема да ви се верува, но тој станува моден дизајнер и ќе лансира колекција на маици наменета за покрупни мажи.

Некои го пофалија потегот на Томас, но поголемиот дел од јавноста смета дека ова е уште еден бесрамен обид за самопромоција.

Веста за новиот бизнис на Томас Маркл на социјалните мрежи ја објави неговата ќерка Саманта.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------