Home INFO Неодолива посластица: Банана сладолед на стапче (видео рецепт)

Неодолива посластица: Банана сладолед на стапче (видео рецепт)

реклама:ХитКујна канал

Во летните топли денови не постои ништо подобро од освежителен десерт.

Екипата од YouTube каналот „Handimania“ подготви совршен меѓуоброк за вас.

Се што ви е потребно е банана, јогурт, бадеми и стапчиња за сладолед.

Погледнете како се подготвуваат и поделете ја оваа идеја со пријателите.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“