Home INFO Никогаш не сте ја виделе во вакво издание: Ким Кардашијан шокираше со...

Никогаш не сте ја виделе во вакво издание: Ким Кардашијан шокираше со својот изглед (ФОТО)

реклама:G Natural

Ким Кардашијан, најпознатата старлета во светот постојано објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи.

И токму кога ќе помислиме дека повеќе ништо од неа не може да не изненади, Ким повторно ја шокираше јавноста.

Реалити ѕвездата објави фотографија и на огромно изненадување на милионите фанови, таа овојпат е облечена!

Секако нејзиното бујно деколте е во преден план, но со оглед на тоа какви фотографии објавува, оваа последнава е повеќе од пристојна.

За кратко време фотографијата собра над два милиони лајкови, што е доказ дека фановите ја сакаат и облечена.

Дали ова е повторно некоја рекламна камппања, останува да видиме!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------