Home INFO Никогаш посилна: Со оваа фотографија Северина покажа дека ништо не може да...

Никогаш посилна: Со оваа фотографија Северина покажа дека ништо не може да ја скрши!

реклама:G Natural

По скандалите со објавените експлицитни фотографии, Северина се воздржа од коментари во јавноста.

Пејачката се посвети на кариерата а скандалот воопшто не наштети на бракот со Игор Којиќ.

Севе на својот Инстаграм профил објави фотографија со Игор и искоментира дека тој е најдобриот сопруг на светот.

 

View this post on Instagram

 

Mi ❤️ #volimstosevolimo #najboljimuz #tomoradajemagijabebo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Фотографијата доби многу лајкови, а фановите беа воодушевени од неверојатната сличност на брачните сопружници.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------