Home INFO Никој не ги приметил: Овде летувале Бекамови пред да пристигнат во Црна...

Никој не ги приметил: Овде летувале Бекамови пред да пристигнат во Црна Гора!

реклама:G Natural

Медиумите, особено балканските се преокупирани со изнаоѓање и објавување на детали од престојот на Бекамови во Црна Гора.

Но никој не приметил дека Дејвид Бекам со сопругата Викторија и нивните деца за своја летна дестинација ја одбрале и Хрватска, поточно овде прошле неколку дена а никој не успеал да ги примети.

Иако никаде на друштвените мрежи не ги објавиле своите точни локации, британските медиуми тврдат дека славното семејство крстарело неколку дена по хрватското крајбрежје од каде се упатиле кон Црна Гора.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------