Home INFO Како пее така и изгледа: Македонската пејачка ужива во летото (ФОТО)

Како пее така и изгледа: Македонската пејачка ужива во летото (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Tијана Дапчевиќ, македонската пејачка и водителка ужива во летните денови.

Заедно со сестрата Тамара, синот и најблиските пријатели го проаѓа заслужениот летен одмор.

Тијана на социјалните мрежи објави фотографија во бикини и го покажа своето згодно тело на кое може многумина да и позавидат.

Таа е во четвртата деценија од животот и изгледа прекрасно, со тело кое многу жени би сакале да го имаат на таа возраст.

Браво Тијана!

La familia…and best friends???????????????? #family #friends #friendshipgoals

A post shared by Tijana Dapčević (@tijana.dapcevic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------