Home ШОУ БИЗз Балкан Ништо ново: Јелена Карлеуша направи циркуз пред судот!

Ништо ново: Јелена Карлеуша направи циркуз пред судот!

реклама:G Natural

Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша и познатиот фудбалер Огнен Врањеш денес во 11 часот имале закажано рочиште во Основниот суд во Белград, пренесуваат српските медиуми.

Пејачката предходно била во судот, бидејки имала рочиште за друг предмет.

Таа веројатно немала обврска да присуствува на судењето со Врањеш, па од судот излегла видно намуртена.

Во нејзин стил, таа им покажала срден прст на присутните новинари и влегла во автомобилот.

Да потсетиме, по секс аферата, Огнен Врањеш ја тужи Карлеуша поради закана за убиство и бара да му исплати оштета.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------