Home INFO Гради на мегдан: Ова и се може само на Јелена Карлеуша! (фото)

Гради на мегдан: Ова и се може само на Јелена Карлеуша! (фото)

реклама:G Natural

Таа е една од ретките познати дами која секогаш со комплетна самодоверба умее да ги износи и најсмелите модни комбинации.

Јелена Карлеуша внимава на својот изглед, и нема проблем да ги покаже своите атрибути.

Славната пејачка позираше во елегантен фустан прилепен за нејзината фигура, а она што ги остави без здив нејзините 2 милиони следбеници на Инстаграм беше безобразно длабокото деколте кое го имаше овој фустан.

Плаво! Напиша Карла под фотографијата и ги остави подзинати нејзините фанови.

View this post on Instagram

Blue

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------