Home INFO Нова драма помеѓу Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг

Нова драма помеѓу Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг

реклама:G Natural

Бракот помеѓу пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ е на стаклени нозе поради скандалот со фудбалерот Огнен Врањеш, пренесуваат медиумите од соседството.

Фудбалерот кој моментално престојува во Кина, ја отследил Јелена од Инстаграм, а на неговите фотографии нема ниту една фотографија од неа.

Пејачката пак исто така го отследила Душко, но ги задржала заедничките фотографии.

Останува да почекаме дали на повидок е нова бура во нивниот брачен живот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------