Home INFO Ѕирнете го Инстаграм профилот на најсекси спортската новинарка во светот

Ѕирнете го Инстаграм профилот на најсекси спортската новинарка во светот

реклама:G Natural

Италијанката Дилета Леота е спортска новинарка која работи за мрежата DAZN.

Таа е една од најсексипилните спортски новинарки во светот, а привлекува внимание со провокативните комбинации на облека кои ги носи додека пренесува спортски настани.

View this post on Instagram

LIVE ????⚽️☀️

A post shared by ????Diletta Leotta???? (@dilettaleotta) on

View this post on Instagram

Coffee Break ☕️ #monday

A post shared by ????Diletta Leotta???? (@dilettaleotta) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------