Home INFO Нова романса на повидок? Синот на Лепа Брена се заљубил во оваа...

Нова романса на повидок? Синот на Лепа Брена се заљубил во оваа позната пејачка!?

реклама:Велигден со Стаф

Стефан Живојиновиќ, синот на познатата пејачка Лепа Брена е еден од најпосакуваните ергени во Србија.

Пејачот неодамна го посетил клубот каде настапувала Милица Павловиќ.

Српските медиуми откриваат дека постои романса помеѓу нив двајца, а присутните во клубот откриле дека додека Милица настапувала, постојано го гледала и му се насмевнувала на Стефан.

– Иако таа вечер многу девојки се обидуваа да му привлечат внимание и да бидат во негово друштво, тој се фокусираше на сцената и не им обрнуваше внимание на девојките околу него- таблоидот Експрес пренесува изјава на присутен во клубот.

Милица имала навика веднаш по настапот веднаш да го напушти клубот, но овојпат дошла на сепарето на Стефан за да се дружат, па ова ги поттикнало гласините за нивната романса.

View this post on Instagram

TUZLA vidimo se ovog petka 8 MART u klubu VIVA. ????

A post shared by Stefan Zivojinovic (@stefanzivojinovic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------