Home INFO Од селска средина до луксузен дом: Овде живеела сопругата на Дарко Лазиќ...

Од селска средина до луксузен дом: Овде живеела сопругата на Дарко Лазиќ пред да стане популарна

реклама:G Natural

Популарната пејачка и водителка Ана Севиќ деновиве не се одвојува од својот сеуште законит сопруг Дарко Лазиќ.

Тој е во критична состојба по страшната сообраќајна несреќа која ја доживеа, а иако се разделени, Ана деноноќно е со него во болницата.

Да потсетиме, Дарко и Ана се разделија минатата година, но законски сеуште не се разведени. Ја имаат ќеркичката Лорена и по разделбата останале во пријателски односи.

Двајцата добро заработуваат и уживаат во луксуз, но Ана, судејки по фотографиите кои ги објавила и пред популарноста уживала во модерна куќа во родното Ужице.

На социјалните мрежи објави фотографија на која позира на терасата од родната куќа.
Стаклена тераса се одвојува од опкружувањето и селската средина.

View this post on Instagram

Rodni kraj moj ????????❤️

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------