Home INFO “Ова е одвратно, детето ќе има трауми”: Ким Кардашијан позираше топлес(ФОТО)

“Ова е одвратно, детето ќе има трауми”: Ким Кардашијан позираше топлес(ФОТО)

реклама:Лето во Банско

Бурни реакции на социјалните мрежи предизвика новообјавената фотографија на планетарно познатата Ким Кардашијан.

Старлетата која на инстаграм има армија од милиони следбеници, објави фотографија на која позира топлес, а во прегратки ја држи ќерката Чикаго.

“Моето ангелско дете”!- напиша Ким а притоа не пропушти да ја изрекламира нејзината нова линија на шминки.

“Ова е одвратно, дали ти мислиш на своето дете, сега стварно претера! Детето ќе има трауми од ова!” – ова се само дел од коментарите од многуте фанови на кои не им се допадна начинот на кој Ким се промовира себеси и својот бизнис.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------