Home INFO Откако се отворија границите, Лепа Брена и Боба летнаа за Монако (фото)

Откако се отворија границите, Лепа Брена и Боба летнаа за Монако (фото)

реклама:G Natural

По неколку месечниот домашен карантин Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живоиновиќ решија да заминат на патување.

Пејачката се пофали со неколку фотографии на својот Инстаграм на кои се гледа дека ужива во луксузно вино и приватен лет со својот сопруг летајки кон Монако.

Како ќе помине ова патување на пејачката ќе дознаеме за кратко откако таа ќе ги изненди своите обожаватели со нови фотки.

View this post on Instagram

Welcome to Monaco????????????❤️????????

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------