Home INFO Откриена нова афера: Пејачот Дарко Лазиќ бил во врска со оваа старлета!

Откриена нова афера: Пејачот Дарко Лазиќ бил во врска со оваа старлета!

реклама:G Natural

Пејачот Дарко Лазиќ кој сеуште не е официјално разведен од сопругата Ана Севиќ, открил дека бил во врска со позната старлета и риалити ѕвезда.

Станува збор за Кија Коцкар која на јавноста и стана позната по учеството и победата во реалното шоу Задруга 1.

View this post on Instagram

POTPIS JE TU ! FM PLAY YOUTUBE KANAL

A post shared by K I J A K O C K A R (@kija_kockar__official) on

Уште додека Кија била во шоуто, се шпекулирало дека е во врска со познат пејач.

Во познато шоу од соседството, Дарко ги потврдил шпекулациите за врската наведувајќи дека тоа се случило одамна, уште пред Коцкар да биде во брак со сега веќе бившиот сопруг.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------