Home INFO Драган Којиќ Кеба има ќерка која никогаш не ја признал! Еве како...

Драган Којиќ Кеба има ќерка која никогаш не ја признал! Еве како денес изгледа!

реклама:G Natural

Кеба покрај Наташа и Игор, наводно има и вонбрачна ќерка која никогаш не ја признал за своја.

Пејачот ја добил Ина од вонбрачната врска со Лилјана Јевремовиќ, која повремено објавува навредливи коментари во врска со неговото негирање на татковството.

Ина има 19 години и наводно воопшто не е заинтересирана за ништо поврзано со својот биолошки татко.

Лилјана овјави фотографија од својата ќерка а коментарот под фотографијата нема да ве остави рамнодушни.

-Мојот херој не го сака татковото презиме ни валкана слава, не го сака татковото богатство, горда и храбра девојка која издржа тон неправди, ги фрли зад грб и продолжи понатаму, пишува во описот на фотографијата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------