Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ова е дечкото што ги „шекна“ пејачките Анастасија и Северина?!

Ова е дечкото што ги „шекна“ пејачките Анастасија и Северина?!

реклама:G Natural

Ќерката на Цеца која од пред две години стана пејачка Анастасија Ражнатовиќ и хрватската ѕвезда Северина ангажирале ист манекен за еден од своите спотови, пишуваат балканските медиуми.

Имено бразилскиот манекен Педро кој во моментов живее во Хрватска со своето семејство очигледно им се допаднал и на двете пејачки па можеме да го забележиме во нивните спотови, и тоа за песната „Туторијал“ на Севе и „Совршен пар“ на Анастасија.

Дали шармерот ќе се појави и кај друга пејачка во спот ќе видиме наскоро.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------