Home INFO Зошто хрватската пејачка Северина била на распит во полиција?!

Зошто хрватската пејачка Северина била на распит во полиција?!

14
реклама:Лето во Банско

Хрватската пејачка Северина била забележана во полициска станиц во Трешњевка во Загреб.

Иако постојат повеќе шпекулации зошто таа била на распит сепак сеуште конкретна информација во медиумите нема.

Нејзиниот адвокат изјавил дека потпишал документ за тајност и дека неможе да каже никакви детали. Сепак во јавноста се шпекулира дека е можно Севе да е повикана поради прекршувањето на полицискиот час во Белград или поради заканите кон директорката во училиштето на нејзиниот син.

Сигурно нема долго да чекаме за точна информација за сега информацијата вели дека пејачката по 2 часа била пуштена да си оди дома.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------