Home INFO Ова е најсекси мажот за минатата година! /ВИДЕО/

Ова е најсекси мажот за минатата година! /ВИДЕО/

реклама:G Natural

Џејсон Момоа актерот кој што е актуелен со филмот „Аквамен“ е прогласен за најубав маж за 2018 година, од вкупно 100 кои што се најдоа на листата.

Овој избор започнал во 1990 година, а гласовите и предлозите ги дава јавноста па така е и меѓу по релевантните.

Последен на оваа листа е Леонардо Ди Каприо.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------