Home INFO Ова е сопругата на Стјепан од 2Cellos: Ја нарекуваат руската Ким Кардашијан...

Ова е сопругата на Стјепан од 2Cellos: Ја нарекуваат руската Ким Кардашијан (фото+видео)

реклама:ХитКујна канал

Стјепан Хаусер од „2Cellos“ е во брак со Лола Астанова, американска пијанистка со руско потекло.

Годинава, на католичкиот Велигден, Стјепан со својата избраничка се заколна на вечна љубов.

Неговата сопруга ја запознал на заеднички настапи.
Освен со својот талент, таа може да се пофали и со убавината, која ја направи Инстаграм ѕвезда.

Лола често ја споредуваат со Ким Кардашијан, а таа постојано објавува фоторафии во провокативни изданија додека свири пијано.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“