Home INFO Ова никој не го очекуваше: Еве што ќе носи Анастасија Ражњатовиќ на...

Ова никој не го очекуваше: Еве што ќе носи Анастасија Ражњатовиќ на свадбата на Вељко

реклама:ХитКујна канал

Уште неколку дена до моментот кога Вељко Ражњатовиќ и неговата бремена вереница Богдана Родиќ ќе се заколнат на вечна љубов.

Свадбената прослава ќе се одржи на 24 ноември во луксузен хотел во Белград.

Идната невеста ќе има дури три венчаници, а она што ја изненади јавноста е информацијата која ја пренесоа српските медиуми а се однесува на стајлингот на сестрата на Вељко, Анастасија.

Додека сите очекуваат таа да се појави во гламурозен фустан, Анастасија за свадбената прослава се одлучила за одело!

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“