Home INFO И покрај поканата од Цеца, оваа пејачка нема да присуствува на свадбата...

И покрај поканата од Цеца, оваа пејачка нема да присуствува на свадбата на деценијата!

реклама:G Natural

Во семејството на пејачката Цеца Ражњатовиќ деновиве во полн ек се подготовките за свадбата на Вељко и Богдана, која е закажана за 24 ноември.

Меѓу другите, Цеца поканила и многу нејзини колеги, а една од нив е и Маја Беровиќ.

Но таа нема да се појави на веселбата, а во емисијата Премиера на Тв Пинк ја открила причината за ова.

Имено, Беровиќ ќе патува во Америка во тој период, па нема да биде во можност да присуствува на свадбата на деценијата, како што веќе ја нарекуваат медиумите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------