Home INFO Оваа сабота бидете дел од забавата во Кавадарци за која долго ќе...

Оваа сабота бидете дел од забавата во Кавадарци за која долго ќе се раскажува

реклама:G Natural

Оваа сабота во најава е уште една оргинална забава во Кавадарци која што ќе започне во „Street bar“, а по полноќ ќе продолжи во „Cenral club“.

Забавата која што се најавува како „Hospital party“ на едно место ќе ги спои Dj Anatolkin и Dj Boyan а со специјални изненадувања меѓу вас ќе бидат и специјалните медицински сестри.

Ако сакате добра забава поканети сте сите на журката за која што долго ќе се раскажува!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------