Home КУЛТУРА Настани Оваа сабота во „Street bar“ Ве чека супер забава со Александар Тарабунов...

Оваа сабота во „Street bar“ Ве чека супер забава со Александар Тарабунов во живо

реклама:Лето во Банско

Оваа сабота сите кавадарчани љубители на настапите во живо ќе можат да уживаат во супер забава заедно со Александар Тарабунов.

Тој за оваа прилика подготви специјален репертоар од ех-ју и македонски песни, а сите посетители ќе можат да ги чујат и неговите хитови изведени во живо.

Доколку патот ве носи во Кавадарци, оваа сабота 19 јануари 2018, бидете во Стрит бар и поминете си незаборавна вечер!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------