Home INFO Објавен првиот трејлер за последната сезона на “Game of thrones“ /ВИДЕО/

Објавен првиот трејлер за последната сезона на “Game of thrones“ /ВИДЕО/

реклама:G Natural

Фановите на една од најгледаните серии „Game of thrones“ имаат причина да бидат задоволни, затоа што HBO го објавија и официјално првиот трејлер за новата сезона која што треба да почне на 14 април.

Осмата сезона од оваа серија е биде последна, а за тоа каков ќе биде исходот и сценариото сеуште само се шпекулира и се се чува во најголема тајност.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------