Home INFO Јелена Карлеуша го возвраќа ударот, објави гола фотографија од Огњен /ФОТО/ +18

Јелена Карлеуша го возвраќа ударот, објави гола фотографија од Огњен /ФОТО/ +18

реклама:G Natural

Скандалот со Карлеуша и Врањеш продолжува понатаму. По објавата на експлицитните фотографии на кои Јелена е гола, таа го возвраќа ударот.

ШОКАНТНО! Се појавија експлицитните фотографии на Јелена Карлеуша /ФОТО и ВИДЕО/ +18

Таа на Твитер објави преписка каде што го моли да ги демантира тврдењата за релевантноста на фотографиите за доброто на нејзиното семејство, но не наидува на разбирање од другата страна.

По ова таа решава да објави гола фотографија од фудбалерот која што вели дека ја добила од пријателка и да го возврати ударот на ист начин.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------