Home INFO Овде живее Роби Вилијамс! (ФОТО)

Овде живее Роби Вилијамс! (ФОТО)

реклама:G Natural

Пејачот Роби Вилијамс живее во куќа на Беверли Хилс, вредна скоро 30 милиони евра.

Целиот комплекс има десет спални соби, 22 бањи, тениски терен, теретана и базен.

 

Вилијамс целиот луксузен комплекс го купил по поволна цена, затоа што сопственикот на почетокот барал скоро 35 милиони евра.

Во куќата живее со сопругата и децата.

Со актерката Ајда Филд е во брак од 2010 година и ја имаат ќерката Теодора Роуз и синот Чарлтон Валентино а овие денови преку сурогат мајка го добија своето трето дете.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------