Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Албанската пејачка Аделина Тахири ја објави последната фотографија пред да се породи

Албанската пејачка Аделина Тахири ја објави последната фотографија пред да се породи

реклама:G Natural

Аделина Тахири на својот Инстаграм е доста активна, а во последната фотографија напиша дека остана уште многу малку време до породувањето.

Пред извесен период по примерот на светските ѕвезди, албанската пејачка Аделина направи фотосесија со голо трудничко стомаче.

Loading 97% …. ❤️

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------