Home INFO Луксуз во изобилие на забавата на Ана Николиќ и Раста: Вака изгледаше...

Луксуз во изобилие на забавата на Ана Николиќ и Раста: Вака изгледаше тортата на малата Тара

реклама:G Natural

Познатиот естраден пар Ана Николиќ и Раста во друштво на бројни познати личности, пријатели и роднини го прославија првиот роденден на нивната ќеркичка Тара, а истиот ден направија и крштевка во црквата „Света Петка“.

Роденденската забава, како што известија медиумите од соседството чинела близу 50000 евра.

Цеца Ражњатовиќ била помеѓу присутните на забавата а во чест на малата Тара и запеала.

Цеца и Ана Николиќ во дует: Цела естрада на роденден кај малата Тара

На својот Инстаграм профил таа сподели слики од роденденската торта на малата славеничка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------