Home INFO Пет милиони за 5 секунди! Меган Маркл добила неодолива бизнис понуда

Пет милиони за 5 секунди! Меган Маркл добила неодолива бизнис понуда

реклама:G Natural

По одвојувањето од кралското семејство, Меган Маркл, сопругата на принцот Хари полека но сигурно во полн сјај и се враќа на старата професија.

И додека агентите на бившата актерка и бараат соодветна улога за враќање на филмското платно, таа доби понуда од 5 милиони долари за да се појави само 5 секунди во серијата “Suits” во која некогаш глумеше.

Имено, позната германска козметичка компанија и ја нуди оваа сума доколку се појави 5 секунди со нивни производ.

Ова е првпат Меган да добие понуда да се врати во серијата, но сеуште не одговорила на истата, пренесуваат странските медиуми.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------