Home INFO По 4 години, крај на бракот на Северина и Игор документите во...

По 4 години, крај на бракот на Северина и Игор документите во суд!?

15
реклама:Лето во Банско

Според пишувањата на српските медиуми Игор Коиќ сопругот на северина деновие ги поднел документите за развод со пејачката.

Проблемите помеѓу синот на Кеба и Северина почнале токму со почетокот на кризата со Корона вирусот.

Имено пејачката за време на кризните два месеци беше преселена во домот на Кеба каде заедно со нејзиниот сопруг го минуваа секојдневието. Но поради финансиската криза која заради вирусот ја зафати и пејачката по откажување на настапите и долговите кои во меѓувреме ги направиле почнале и несогласувањата.

Според тврдењето на балканските медиуми Игор иако не работи ништо сепак бил научен на живот на висока нога и трошење на многу пари, па на пејачката и дошло преку глава да го финансир и си ги спакувала куферите.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------