Home INFO По гласините за разделбата се огласи несудената снаа на Лепа Брена

По гласините за разделбата се огласи несудената снаа на Лепа Брена

реклама:G Natural

Балканските медиуми минативе неколку дена постојано пишуваат за разделбата на синот на Брена кој наводно ја прекинал врската со неговата девојка русокосата Сандра Миљаковиќ.

Виктор со Сандра е во врска повеќе од 2 години но бидејки често знаат да се скараат таблоидите постојано мислат дека нивната расправија е и раскинување.

Иако причуина плус беше и бришењето на заедничките фотографии од социјалните мрежи, сепак Сандра провоцирана од оваа ситуација напиша свој коментар на Инстаграм:

„Луѓе се е во ред не ми се јавувајте и оставете ме на мира“- додаде таа од Нови Сад каде што во моментов е со другарки на Егзит.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------