Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Толку од младата снаа, синот на Лепа Брена раскина со шминкерката

Толку од младата снаа, синот на Лепа Брена раскина со шминкерката

реклама:Велигден со Стаф

Иако се шпекулира дека е зџаради неверство синот на Лепа Брена и Боба Живоиновиќ повторно раскина со неговата долгогодишна девојка Сандра Мијаковиќ .

Виктор во моментов е со семејството во Цена Гора а таа е на Егзит со другарки.

Дека нешто не е во ред сведочат и избришаните заеднички фотки на социјалните мрежи.

Не е прв пат заради енверство Сандра да раскине со Виктор, пред неколку месеци таа му се налути откако пронајде пораки во телефонот на Виктор од други девојки.

Дали ќе се смират не се знае но дека слободата им годи говорат тазе фотките на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------