Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive По изолација заминаа на одмор, Роналдо и Георгина ги поздравија фановите со...

По изолација заминаа на одмор, Роналдо и Георгина ги поздравија фановите со романтична фотка

реклама:G Natural

Најдобриот светски фудбалер Кристијано Роналдо по изолацијата сосвоето семејство во Португалија, реши да се релаксира и да замине на семеен одмор во Италија.

Дека е опуштено и релаксирано можеме да забележиме по фотографиите кои парот ги објави на социјалните мрежи.

Неговата вереница Георгина Родригез на оргинален начин му изрази љубов на саканиот а како ќе им минуваат деновите понатаму веруваме дека ќе откријат во следните објави на Инстаграм…

View this post on Instagram

⚓????????

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------