Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Папучите на Цеца Ражнатовиќ за кои сите зборуваат (фото)

Папучите на Цеца Ражнатовиќ за кои сите зборуваат (фото)

реклама:G Natural

Откако и заврши изолацијата и нејзините тестови за корона се негативни фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ вистински ужива.

На една од вечерите каде што излегла со нејзината ќерка Анастасија и пријатели сите го забележаа нејзиниот стајлинг и фамозните папучи „Ботега” кои ги носела пејачката и чинат безмалку 1000 евра.

Погледнете како изгледаат фамозните скапи папучи на Цеца…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------