Home INFO По неколку нејзини колеги, и Јелена Кареуша се одлучи за ова…Дали ќе...

По неколку нејзини колеги, и Јелена Кареуша се одлучи за ова…Дали ќе и успее?

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша секојдневно е активна на социјалните мрежи, каде со своите фанови споделува мислења, видеа и фотографии од нејзиниот професионален и приватен живот.

Неодамна, пејачката на Инстаграм објави дека и недостасуваат настапите и дружбите со публиката,

Сега таа тргнува по стапките на нејзините колеги кои одржаа “live” концерти од карантин.

Во нејзин стил, Јелена не го откри датумот на нејзиниот настап преку социјалните мрежи но им порача дека тоа ќе се случи многу наскоро, а за сите детали да го следат нејзиниот профил на Инстаграм.

Дали ќе успее да го првлече вниманието на фановите со пеење во живо е прашање, со оглед на тоа што е позната по сценските настапи, но не и по вокалните способности.

View this post on Instagram

I miss the stage, the audience…

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------