Home INFO Џенифер Лопез и покажува на Шакира како да го тресе задникот (ВИДЕО)

Џенифер Лопез и покажува на Шакира како да го тресе задникот (ВИДЕО)

реклама:Велигден со Стаф

Во јавноста се појави снимка од зад сцената на „Супер бол“, каде што двете секси пејачки кои што настапија со заедничко шоу Џенифер Лопез и Шакира се консултираат околу тресењето на задникот.

Сконцентрирани без да обрнат внимание на околината Џенифер и покажува неколку важни моменти како Шакира да ги движи колковите.

Како тоа изгледаше на сцена видовме пред неколку месеци, а како изгледа зад сцена видете тука.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------