Home INFO По новите шишкања за развод, Дејвид Бекам прозборе за својот брак

По новите шишкања за развод, Дејвид Бекам прозборе за својот брак

реклама:G Natural

По долгото молчење и избегнување да разговара за бракот и сопругата Викторија Бекам, бившата фудбалска ѕвезда Дејвид Бекам одлучи сепак да проговори и тоа во тв шоуто: „The Sunday Project“.

Иако интервјуто суште не е емитувано, кратки исечоци од него излегоа во јавност. Бекам признал дека на врската со својата сопруга мора многу да работи, но и дека во животот станува се покомплицирано кога двајца се во брак долги години.

Оваа негова изјава ги стивна шпекулациите за разводот бидејки пред неколку недели неговата сопруга Викторија излезе на насловната страна на британскиот „Вог“ само со своите деца.

Токму ова била причината за да се подигне прашина во медиумите дека можеби ќе се разведат, на што Дејвид сепак демантираше.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------