Home INFO Погледнете го новиот спот на Аделина Тахири

Погледнете го новиот спот на Аделина Тахири

реклама:G Natural

Окако се врати од егзотичниот одмор, атрактивната Аделина Тахири објави нова песна и видео запис.
Спотот е снимен во Кападокија, под капата на врвната Макс продукција од Албанија.

Погледнете и уживајте!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------