Home INFO Популарниот актер Сашко Коцев прослави еден важен датум (фото)

Популарниот актер Сашко Коцев прослави еден важен датум (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Актерот Сашко Коцев деновиве има дополнителни причини за славење затоа што тој и неговата сопруга Смиљана прославуаат седум години брачен живот.

Тој ја запроси неговата љубена јавно на манифестацијата „Златна Бубамара“ а во 2017 станаа родители на нивната ќерка Јоана.

По повод годишнината Сашко на Фејсбук објави слика од нивната свадба на која напиша само „7“, доволна причина неговите блиски пријатели да ги потсети да им честитаат во коментарите.

Честитки и од тимот на Хит Портал!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------