Home INFO Повторно ја налути Кралицата: Меган уште еднаш заборави на правилата

Повторно ја налути Кралицата: Меган уште еднаш заборави на правилата

реклама:G Natural

Новата принцеза во кралското семејство Меган Маркл повторно го прекрши кралскиот протокол додека заедно со сопругот принцот Хари и кралицата Елизабета II присуствуваа на свеченост во Бакингемската палата.
Меган се најде на мета откако за време на церемонијата на млади лидери од целиот свет ги прекрсти нозете на погрешен начин.
Меган на почетокот не седна како што седи кралското семејство, но кога тоа го сфати веднаш ја исправи грешката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------